У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цієї трагедії організація припинила роботу з розмінування в Україні для захисту персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший – у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя поза небезпекою. Зазначається, що удар був завданий російською ракетою “Іскандер-М”, але організація перевіряє ці дані. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги вважає цей напад тривожною тенденцією, коли гуманітарні організації стають мішенями для нападів. Наразі організація працює лише за напрямками реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації