Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб. За даними слідства, він втягував приватних осіб, щоб оформити земельні ділянки на них, а потім легалізував їх шляхом укладення угод з третіми особами. Також встановлено, що у 2025 році він знову заволодів землями водного та лісового фонду, внісши недостовірні відомості до документації та реєстрів. Це призвело до того, що земельні ділянки були перенесені на більш цінні території. Крім того, йому приписують розтрату бюджетних коштів на озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою міського голови та його відсторонення від посади. У службовому кабінеті посадовця також були зафіксовані розмови, які можуть свідчити про підготовку схем незаконної приватизації земель та одержання неправомірної вигоди під час розподілу бюджетних коштів.

Залишити відповідь