Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва виникли проблеми з електропостачанням через технічні неполадки в енергосистемі. Укренерго повідомило про аварійні відключення світла для деяких споживачів у зазначених районах. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи для вирішення ситуації. Після стабілізації ситуації електропостачання буде відновлено. Також зазначається, що раніше того ж дня виникли проблеми з електропостачанням на лівому березі Києва, а також у деяких інших районах столиці. Крім того, в Україні також сталися знеструмлення через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Залишити відповідь