Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Укренерго повідомило, що внаслідок російських ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях – сталися нові знеструмлення. Виконуються аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що спонукає людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій і економно використовувати електроенергію вечорами.

Залишити відповідь