Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик оголосив, що він вирішив залишити всі свої чемпіонські пояси, щоб дати можливість іншим боксерам змагатися за них. Усик заявив, що хоче залишити пояси вільними, але не планує завершувати свою кар’єру у спорті, адже у нього є “останній танець”. Це свідоме рішення, яке, як він впевнений, відкриє для нього нові можливості. Також відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, і Усик мав визначитися з обов’язковим захистом титулу перед тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом протягом 30 днів. Усик останній бій провів 23 травня, перемігши технічним нокаутом у 11-му раунді.

Залишити відповідь