США відновили дію санкцій проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Санкції були запроваджені у жовтні, але тимчасово відтерміновані. Причиною послаблення санкцій у березні були загрози стабільності світового енергетичного ринку через напруженість у відносинах з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії