Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що від початку вторгнення Росії на територію України вже було повернуто понад 9500 українців, які перебували у російському полоні. Лише у цьому році вдалося звільнити 1596 громадян. Зазначено, що останнім часом звільнили 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували у полоні від 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи над поверненням всіх українців, які знаходяться у російському полоні. Він також підкреслив необхідність підтримки звільнених громадян у процесі їхньої адаптації та вирішення соціальних питань після повернення додому.

Залишити відповідь