Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свої думки щодо майбутнього початку команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською командою Університатею Клуж у першому відбірковому раунді єврокубка. Костюк зазначив, що жодних легких суперників у таких турнірах не існує, і всі команди є дуже сильними. Він відзначив, що команда поважає свого суперника, але важливіше концентруватися на власних можливостях. Динамо готується до матчів серйозно і максимально вимогливо, готуючи команду до високого рівня конкуренції. Костюк зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але не змінюватиме свої принципи підготовки.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках