Сьогодні вранці у Києві були проблеми з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, потім і в Дарницькому районі. Пізніше перебої сталися й на правому березі у Голосіївському районі. Через це був призупинений рух фунікулера. Інформацію про ситуацію поширюють місцеві пабліки.
Кілька районів Києва залишилися без світла
Кілька районів Києва залишилися без світла