Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі вчинили шахрайську дію, яка полягала у вигляді розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Ця схема дозволила їм заволодіти бюджетними коштами, які були призначені на гуманітарне розмінування. Шляхом імітації робіт на земельних ділянках, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів раніше, зловмисники створили видимість розмінування понад 820 гектарів земель. Поліція вже повідомила про підозру кільком особам, які брали участь у цій схемі, і з’ясувала причетність ще чотирьох осіб. Всім учасникам загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Залишити відповідь