СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка забезпечує пальним Москву. Ця станція важлива для транспортування нафтопродуктів до експортних портів та внутрішніх споживачів. За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, що призвело до детонації. Ця атака стала частиною 40-денної операції впливу на Росію, яку затвердив президент України з метою спонукання до закінчення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Залишити відповідь