На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам німецької окупації з 1941 по 1944 рік. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, якого виявили завдяки відеозапису з соціальних мереж. Чоловік вчинив наругу над пам’ятником, який відзначає місце страти членів Українського національно-визвольного руху та місцевого населення від нацистів. Правоохоронці встановили особу винуватця та затримали його. Він діяв з хуліганських мотивів та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Зараз вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Залишити відповідь