У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам німецької окупації з 1941 по 1944 рік. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, якого виявили завдяки відеозапису з соціальних мереж. Чоловік вчинив наругу над пам’ятником, який відзначає місце страти членів Українського національно-визвольного руху та місцевого населення від нацистів. Правоохоронці встановили особу винуватця та затримали його. Він діяв з хуліганських мотивів та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Зараз вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій