Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свої думки щодо майбутнього початку команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською командою Університатею Клуж у першому відбірковому раунді єврокубка. Костюк зазначив, що жодних легких суперників у таких турнірах не існує, і всі команди є дуже сильними. Він відзначив, що команда поважає свого суперника, але важливіше концентруватися на власних можливостях. Динамо готується до матчів серйозно і максимально вимогливо, готуючи команду до високого рівня конкуренції. Костюк зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але не змінюватиме свої принципи підготовки.

Залишити відповідь