Футбольний вінгер Максим Брагару, який раніше грав за Динамо і перебував в оренді у житомирського клубу Полісся, тепер перейшов у цей клуб на постійній основі. Він був викуплений Поліссю за приблизно 2 мільйони євро, і тепер він став повноцінним гравцем команди до літа 2029 року. У минулому сезоні він провів 26 матчів за Полісся, в яких забив 4 голи і віддав 4 результативні передачі. Брагару також відновив виступи за Динамо у Telegram і WhatsApp.
Вінгер Динамо після оренди залишається в Поліссі
Вінгер Динамо після оренди залишається в Поліссі