Ольга Решетилова, військова омбудсманка, висловила пропозицію переорганізувати 425-ий окремий штурмовий полк “Скеля”, який за розміром схожий на дивізію, у зв’язку з управлінськими проблемами. Вона вважає, що краще створити окремі штурмові підрозділи у кожному корпусі, щоб контролювати поведінку та дисципліну. Решетилова також зазначила проблему з мобілізацією осіб із залежностями у полку “Скеля”. За її словами, у полку виявили понад 2000 військовослужбовців із залежностями, які не повинні бути у штурмових підрозділах. ДБР вже розпочало кримінальне розслідування щодо можливих катувань та смертей у полку “Скеля”. Омбудсман Решетилова закликає до обережності та ретельного вивчення ситуації щодо штурмових підрозділів.
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи