Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації деяких регіонів в Україні у 2022 році, повернулися додому. Серед звільнених є люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни затримали незаконно. Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради України з прав людини, повідомив про це в соціальній мережі. Він зазначив, що одного з українців викрали через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу. За словами Лубінця, серед звільнених є й доброволець, який приєднався до бригади в Маріуполі.

Залишити відповідь