Україна та Росія провели 76 обмінів полоненими, в результаті яких додому повернулися 160 українських військових, які були утримувалися в полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які брали участь у захисті різних регіонів України. Серед них також були 115 оборонців Маріуполя. Всі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, матимуть грошові виплати та документи, і підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у російському полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку у проведенні обміну полоненими. За весь період діяльності штабу було звільнено з неволі 9606 військових та цивільних осіб.
Україна повернула з полону 160 військових
Україна повернула з полону 160 військових