У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

У вечір п’ятниці, 26 червня, російські військові атакували Запоріжжя, що спричинило пожежу на автозаправній станції та одному з підприємств у місті. Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації, Іван Федоров, повідомив про це. Пожежу викликав російський безпілотник, який спричинив пошкодження на промисловому підприємстві. На щастя, ніхто не постраждав. Також сталася пожежа на автозаправній станції і пошкодження житлового будинку, де одна людина отримала поранення. Федоров заявив про загрозу використання керованих авіаційних бомб і нових вибухів у місті.

Залишити відповідь