У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків на суму щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи та використовували газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз України передав всі матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія планує вимагати компенсацію шкоди і незабаром розкриє імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу від бюджетних споживачів призводять до величезних збитків для країни, особливо в умовах нападів Росії на газові об’єкти.
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн