СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У Києві виявлено спробу резонансного теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти, які жили у Києві, планували спричинити вибух біля адмінбудівлі за допомогою саморобного пристрою. Російські спецслужби контролювали їх через Телеграм-канали, де вони висловлювали підтримку кремлівського режиму. Після підготовки теракту агенти планували втекти до Росії через Білорусь. Проте правоохоронці вчасно виявили їхні злочинні плани, затримали і вилучили докази їхньої діяльності, включаючи надувний човен та зброю. Агентам загрожує довічне ув’язнення за замах на теракт та можливу державну зраду.

Залишити відповідь