Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію біля Сум. У результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що російський безпілотник атакував станцію, а також пошкодив автомобілі. Наразі деталі цієї атаки встановлюються.

Залишити відповідь