Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах та Запоріжжі. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Молнія” по одній з АЗС, в результаті чого виникла пожежа. Інформація про постраждалих наразі відсутня. Запоріжці спостерігають дим, який виник внаслідок російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі