У понеділок в Україні у семи областях сталося відключення електропостачання через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях через обстріли. Водночас споживання електроенергії зросло через використання кондиціонерів у зв’язку зі збільшенням температури. Енергетики рекомендують громадянам перенести активне енергоспоживання на період, коли сонячні електростанції працюють найефективніше – з 10:00 до 16:00.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Названо області, де складна ситуація зі світлом