Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку, незважаючи на поширені чутки про це. Трамп наголосив, що США не надали Ірану грошей та не розблокували його активи, а якщо це виявиться неправдою, вони вийдуть з переговорів з Тегераном. Він також повідомив, що якщо заморожені активи Ірану будуть розблоковані, то гроші підуть на закупівлю продовольства для іранського населення у виробників США. Також Трамп зазначив, що за добу через Ормузьку протоку пройшло рекордних 19 млн барелів нафти. На додаток, Оман разом з ІМО відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без стягування митних зборів.

Залишити відповідь