Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США

У першому раунді переговорів у Швейцарії представники Ірану, Катару і Пакистану домовилися про прогрес зі США. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, торкнулися питань заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Зазначено, що було досягнуто значного прогресу, домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Також укладено угоду про створення Комітету високого рівня для нагляду за переговорами та розроблено дорожню карту для укладення остаточної угоди протягом 60 днів. Однак, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, іранське джерело повідомило про ускладнення переговорів.

Залишити відповідь