У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського український спортсмен Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метра і став переможцем турніру. Цей результат дозволив йому обійти чеського спортсмена Яна Штефелу, який раніше встановив рекорд у 2.32 метра. Дорощук також намагався підкорити висоту 2.35 метра, але це не вдалося. У підсумку він посів перше місце, Дмитро Нікітін друге місце, а Вадим Кравчук – третє.
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону