Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF. Він стверджує, що Усик хоче дати іншим боксерам шанс боротися за пояси у надважкій вазі, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Усик має свої плани на майбутнє і хоче завершити свою кар’єру фінальними поєдинками у США. Варто відзначити, що пояс The Ring він зберігає за собою.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу