Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок, які сильно вплинули на їхні поставки. Країна хоче збільшити свою квоту видобутку нафти, оскільки її доходи від цього дуже важливі. Новий прем’єр-міністр Іраку заявив, що країна працює над відновленням експорту нафти і планує збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через конфлікти щодо розміру квот та необхідності збільшення виробництва.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ