Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

Єгипет зміг вийти у 1/16 фіналу турніру завдяки нічийному результату з Іраном, але може мати проблеми у матчі з Австралією через відсутність трьох важливих гравців. Мохамед Салах вийшов з поля через дискомфорт у стегні, а Махмуд Сабер і Мохамед Абдельмонем також отримали травми. Всі троє гравців чекає медичне обстеження, щоб визначити тривалість їх відсутності на полі. У той же час, збірна Бельгії втратила ключового гравця на початку плей-офф.

Залишити відповідь