У Києві лікар-хірург отримав підозру у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта – 43-річного військовослужбовця. Лікар призначив пацієнту лише знеболювальну терапію, не виявивши серйозних ушкоджень. Через два дні стан чоловіка раптово погіршився, і він помер. Судово-медична експертиза показала, що пацієнт потребував додаткового обстеження, але таке лікування не було надано. Лікар отримав підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків, що може призвести до позбавлення волі та права працювати у медичній сфері.
У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга
У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга