Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка знову почне курсувати повним залізничним кільцем. Ремонтні роботи тривали майже два місяці, і тепер міст між станціями Почайна та Райдужний відновлено для руху поїздів з 28 червня. На мосту були проведені роботи з оновлення несучих конструкцій, додано нові елементи колій та захист від корозії, що покращить безпеку руху та підвищить тривалість його експлуатації.

Залишити відповідь