У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка знову почне курсувати повним залізничним кільцем. Ремонтні роботи тривали майже два місяці, і тепер міст між станціями Почайна та Райдужний відновлено для руху поїздів з 28 червня. На мосту були проведені роботи з оновлення несучих конструкцій, додано нові елементи колій та захист від корозії, що покращить безпеку руху та підвищить тривалість його експлуатації.
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці