Крим накрили блекаути після чергових вибухів

Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після яких жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Спочатку повідомлення про вибухи надходили з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Сімферополя та інших населених пунктів. Також жителі повідомляли про гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони. У соцмережах також з’явилася інформація про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська теплоелектростанція вже зазнала пошкоджень. Деякі будівлі отримали пошкодження внаслідок ударів безпілотників. Наразі офіційної інформації щодо наслідків цих вибухів від окупаційної влади Криму немає.

Залишити відповідь