Українська художниця-гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. У багатоборстві вона набрала 112.000 балів, посівши друге місце. Перемогла в цій дисципліні стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи в цих фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві