Президент Сербії сказав, коли піде у відставку

Президент Сербії сказав, коли піде у відставку

Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що він покине свою посаду президента через кілька тижнів. Вучич не конкретизував дату свого відходу, але зазначив, що це будуть його останні тижні на посаді. Згідно з конституцією Сербії, одна особа не може обіймати посаду президента двічі поспіль, тому Вучич планує піти у відставку. Він також заявив, що в країні відбудуться дострокові вибори, але поки не назвав їхню дату проведення. Вучич планує підтримати свою партію, Сербську прогресивну партію, на майбутніх виборах.

Залишити відповідь