Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Співробітники Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури розкрили ще чотирьох людей, які працювали на російську ФСБ і вчиняли підпали в Кіровоградській та Одеській областях. Виявилося, що ці люди були завербовані російською спецслужбою і виконували завдання підпалу автомобілів Збройних Сил України. Вони отримували завдання через Telegram-канали, обіцяючи їм “легкі заробітки”. Один з затриманих навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи під нього саморобну бомбу. У іншому випадку, затриманий спробував підпалити військовий автомобіль українських військових та зняти це на відео для звіту до Росії. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення за ці злочини.

Залишити відповідь