На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яку організували на одному з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без відповідних дозволів. При цьому вони не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. За результатами експертизи, збитки для держави склали понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, вчиненому службовою особою з використанням службового становища.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру