У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, про що повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК. За даними компанії, на лівому березі міста були застосовані екстрені відключення, і закликають мешканців берегти електроенергію. Проте на сайті ДТЕК не було вказано, що відключення стосуються лише лівого берега, тому існує можливість знеструмлення й на правому березі. При цьому причини цих відключень наразі не уточнюються.

Залишити відповідь