На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рішенням ради оборони було вирішено, що з 1 липня обов’язково провести евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів. Ця ситуація стосується мешканців деяких сіл у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також було прийнято рішення продовжити евакуацію із семи інших сіл, де ця процедура розпочалася взимку. Усього ця масштабна евакуація стосується близько тисячі жителів, серед яких є 120 дітей. Організатори планують завершити процес евакуації за два місяці.

Залишити відповідь