Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn призупинила рух поїздів по всій країні через збій у цифровій залізничній радіомережі. Усі поїзди компанії зараз затримані на станціях, і технічні спеціалісти працюють над усуненням проблеми. Пасажирів просять шукати альтернативні види транспорту через очікувані значні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn вибачилася перед пасажирами і обіцяє ваучери на таксі та проживання в готелі для тих, хто постраждав від ситуації. Генеральний директор компанії заявила, що їхні працівники намагаються доставити поїзди на станції, щоб пасажири могли вийти. Глобальна система мобільного зв’язку для залізниць (GSM-R), яка призвела до збою, є бездротовим засобом зв’язку між машиністами та центрами управління рухом поїздів.
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу