На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили корупційну схему з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими співучасниками офіційно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали. За попередніми даними, завдані збитки державі складають понад 15,3 мільйона гривень. Учасникам схеми оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив запобіжні заходи у вигляді застави. Досудове розслідування триває під контролем обласної прокуратури.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"